Lavazza crema – kawa o wyjątkowym smaku i aromacie

Lavazza Crema w sklepie bee.pl to jedna z najczęściej wybieranych kaw marki Lavazza. Stanowi ona mieszankę arabiki i robusty. Wyróżnia się bogactwem smaków i aromatów oraz pianką o bursztynowym odcieniu.

Lavazza Crema w sklepie bee.pl – najpopularniejsza kawa marki Lavazza

Marka Lavazza została założona przez włoskiego przedsiębiorcę Luigi Lavazza w Turynie we Włoszech. Powstała z małego rodzinnego przedsiębiorstwa, które obecnie znane jest jako wiodący producent kawy i jej przetworów. Kawa Lavazza Crema w sklepie bee.pl stanowi zrównoważoną, tradycyjną, mieszankę arabiki i robusty. Jej głęboki smak i piękny aromat przyciąga wielu miłośników kawy z całego świata. Lavazza Crema w sklepie bee.pl po zaparzeniu wytwarza obfitą i długo utrzymującą się piankę. Na jej bazie można zrobić doskonałe espresso, latte czy cappuccino. Kawa ta sprawdzi się zarówno jako codzienny napój, jak i podczas większych uroczystości. Pośród kaw Lavazza Crema w sklepie bee.pl znajdziemy kawy o różnych proporcjach arabiki pochodzącej z Ameryki Południowej i robusty, na którą składają się ziarna pochodzące z Azji Południowo-Wschodniej.

Jaką kawę Lavazza Crema w sklepie bee.pl wybrać?

Spośród kaw Lavazza Crema w sklepie bee.pl możemy wybrać kilka rodzajów. Może to być kawa mielona lub w ziarnach, ale też występują różne mieszanki Lavazzy. Można wymienić trzy najbardziej popularne tj.: 

Lavazza Crema w sklepie bee.pl Classico składa się w 70% z arabiki i 30 % z robusty. Mieszanka stanowi harmonijną kawę o subtelnym smaku, intensywnym aromacie i trwale utrzymującej się kremowej piance. Jest ona doskonałą bazą do wykonania kawy Latte i cappuccino. Można ją parzyć w ekspresie automatycznym, kołowym i przelewowym. Można też użyć kawiarki do jej przygotowania.

Lavazza Crema w sklepie bee.pl e Gusto jest to aromatyczna mieszanka kawy, w której skład wchodzi 40% arabiki i 60% robusty. Jest kawą o średnim stopniu palenia i wysokiej zawartości kofeiny. Kawa ta ma przyjemny orzechowy posmak. Można z niej przyrządzić czarną kawę o kremowej konsystencji lub gęste espresso z grubą warstwą cremy. Doskonale będzie smakować z mlekiem, albo przyrządzona w postaci cappuccino oraz latte macchiato.

Lavazza Crema w sklepie bee.pl e Aroma to oryginalna włoska kawa i najpopularniejsza z mieszanek Lavazza. Jest kawą o średnim stopniu palenia i wysokiej zawartości kofeiny. Stanowi ona zrównoważoną mieszankę zawierającą 50% arabiki i 50% robusty. Charakteryzuje ją intensywność i głębia smaku. Idealnie komponuje się z mlekiem oraz innymi dodatkami. Można z niej zrobić espresso, latte lub cappuccino.